Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Problem po aktualizacji dashboardu [ Corona 4GB ]  (Przeczytany 227 razy)

Offline mate05

Problem po aktualizacji dashboardu [ Corona 4GB ]
« dnia: Grudzień 17, 2018, 12:37:50 pm »

Mam konsolę z płytą Corona 4 GB.

Udało mi się zrzucić nand mojej konsoli, sczytać numer CPU i programem Simple 360 NAND Flasher i zaktualizować dash do 2.0.17502.0.

Po aktualizacji działał normalnie FSD jednak przestał mi niestety działać Kinect (komunikat o aktualizacji oprogramowania w celu działania Kinecta)
więc:

1. Pobrałem więc paczę SystemUpdate_17502_USB.zip z Nie masz uprawnień, aby zobaczyć link. Zarejestruj się lub Zaloguj.

2. Wrzuciłem $SystemUpdate na pendrive sformatowanego do FAT32 i zminiłem nazwę na $$SystemUpdate

3. Wpiąłem Pendrive do konsoli jednak nic się nie działo. Próbowałem zarówno wpinać będąć w oryginalnym Dashu jak i uruchamiać z wpiętym pendrivem. W moim pliku launch.ini nie było linijki noupdater=true dlatego ją dopisałem a resztę wraz ze ścięzką do pliku default.xex zostawiłem bez zmian i postanowiłem przeinstalować FSD. Wszedłęm w XEX menu 1.1 i z jego poziomu chciałem podmienić pliki jednak coś namieszałem. Wybrałem mój plik launch.ini z usb0 i kliknałem COPY , w strukturze katalogów w XEX menu miałem tylko mój usb0 , DVD i Flash więc wkleiłem go we flash, klinąłem PASTE. W tym momencie jednak cały mój plan legł w gruzach. Nie dostałem żadnego komunikatu czy podmienić plik, po prostu nic się nie zadziało. Zrestartowałem kosnsolę i nie uruchamia się FSD. Konsola staruje do oryginalnego dasha i nie ma możliwości przełączenia się na FSD. Z tego co wiem teraz powinienem uruchomić FSD z pendrive, uruchomić menadżer plików, usunąć stary folder z FSD i skopiować z pendrive nowy.


Jak najlepiej wyjść z tej sytuacji?
Czy ten folder Flash to wewnętrzna pamięć konsoli, te 4GB i czy powinienem tam kopiować pliki FSD ?

Offline Pablo D. Dragon

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Polubień: 109
  • Rozwód jest winną obojga stron: Żony i Teściowej
    • Status GG
Odp: Problem po aktualizacji dashboardu [ Corona 4GB ]
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 19, 2018, 21:31:19 pm »
Oj namieszałeś... Co do Flasha nie pamiętam czy to pamięć konsoli.... Możesz uruchomić FSD z pena  lub wrzucić na USB menadżera plików i za jego pomocą przywrócić FSD... Chociaż bardziej polecam Ci Aurore...

Tagi wątku: