Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Gry z Xbox classic na RGH "error interrupted"  (Przeczytany 532 razy)

Offline Kemp

Gry z Xbox classic na RGH "error interrupted"
« dnia: Czerwiec 05, 2018, 13:09:52 pm »
Witam,
Kupiłem w zeszłym tygodniu konsole Xbox 360 Slim z RGH.
Wszystkie gry na Xboxa 360 działają lecz głównie kupiłem konsole dla dwóch gier Burnout 3 takedown oraz Medal of honor: Frontline, są to moje dwie gierki z dzieciństwa, które chciałem sobie ograć (na emulatorze PC miałem różne artefakty co zabijało radość z grania). Obczaiłem filmik na youtube że koleś grał w burnouta 3 w 720p na xboxie 360 i to mnie skłoniło do kupna. Konsola przyszła już z wgraną Aurorą, FS3 i emulatorami.


Problem w tym, że wszystkie gry z xboxa1 po uruchomieniu był czarny ekran i po chwili wyskakiwał komunikat z x'a "błąd gry" i wychodziło do dasha. Szukałem w google i wgrałem na nowo emulator (z tutorialu na yt) i teraz po włączeniu wyskakuje mi na dole "Error Interrupted" i wyrzuca do dasha (raz odpaliło intro gry i po intrze wywaliło).
Próbowałem wgrać inny (nowszy) folder compatybility lecz to nic nie zmieniło, walczę z tym od kilku dni, gdzieś na forum innym wyczytałem że ponoć działa format i na nowo wgranie wszystkiego ale ja nie mam zielonego pojęcia jak to wszystko wgrać i nie mam już pomysłu co dalej, jesteście moją jedyną nadzieją Pozdrawiam! :)

Tagi wątku: xbox rgh interrupted