Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Jak nagrać gameplay bez nagrywarki [JTAG/RGH/R-JTAG]  (Przeczytany 1834 razy)

Offline Olette

Jak nagrać gameplay bez nagrywarki [JTAG/RGH/R-JTAG]
« dnia: Lipiec 29, 2016, 15:27:35 pm »
Czego potrzebujesz:
  • Przerobiona konsola Xbox 360 (Albo JTAG,RGH lub RGH2... R-JTAG nie może być do tego wykorzystywane, chyba że używasz nowszej wersji RGLoadera. Sprawdź plik Readme każdej wersji RGLoader aby zobaczyć czy R-JTAG jest obsługiwany.
  • Laptop lub Komputer
  • Zainstalowane 360 SDK na swoim komputerze lub laptopie [Nie masz uprawnień, aby zobaczyć link. Zarejestruj się lub Zaloguj]
  • Zarówno konsola jak i laptop/komputer muszą działać w tym samym czasie na tej samej sieci (może być przewodowo lub bezprzewodowo)
  • Oprogramowanie XDK zainstalowane na twojej konsoli (TX Fusion 1.0.9 lub RGLoader 0v400)

UWAGA: TX Fusion 1.0.9 jest najnowszą wersją Fusion. Fusion działa dobrze ale jest oparty na znacznie starszym dashu (13146) i nie jest już aktualizowany. Fusion obsługuje tylko konsole RGH.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć link. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć link. Zarejestruj się lub Zaloguj

UWAGA: Najnowsza stabilna wersja RGLoadera z którą osobiście się spotkałem to 0v400. Posiada wsparcie dla JTAG, RGH oraz konsole z RGH2 i opiera się na dashu 16537. Jest on również oparty na nowszej wersji jądra XDK w porównaniu z Fusion. Jednakże, jeśli poszukasz to możesz znaleźć nowsze wersje RGLoadera, które oferują kompatybilność z konsolami R-JTAG.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć link. Zarejestruj się lub Zaloguj

Procedura

1. Włącz konsolę na której działa TX Fusion lub RGLoader. Włącz laptop/komputer.


2. Włącz wiersz polecenia postępując wg. poniższego .gif'a lub przechodząc do tego miejsca: "C:\Program Files (x86)\Microsoft Xbox 360 SDK\bin\win32\xdkenv.bat". Jeśli nie możesz go znaleźć, po prostu przeszukaj dysk C szukając "xdkenv.bat"3. Wpisz poniższą komendę:
Kod:
Zarejestruj się lub Zaloguj.


4. Zamień 444 na adres IP swojej konsoli.
5. Zamień 555 na jakość filmów, która Cię interesuje:


6. Możesz zmienić nazwę "yourvid.wmv" na jaką chcesz, ale musi się ona kończyć rozszerzeniem .wmv.

PRZYKŁAD:
Kod:
Zarejestruj się lub Zaloguj.

7. Uruchom grę, którą chcesz nagrać. Gdy będziesz gotowy do nagrywania, naciśnij ENTER na klawiaturze aby zacząć nagrywać, aby zakończyć nagrywanie ponownie naciśnij ENTER. Poczekaj aż filmik zostanie zapisany na komputerze. Po zakończeniu zapisywania się filmu wyszukaj go w wyszukiwarce swojego komputera, ponieważ może zostać zapisany w folderach tymczasowych (temp) lub w innym miejscu na dysku C.

Przykłady filmów nagranych tym sposobem:Poradnik został napisany przeze mnie (Olette). Zabraniam kopiowania, edytowania,  treści poradnika bez mojej zgody.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć link. Zarejestruj się lub Zaloguj

Tagi wątku: