Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Resident Evil 6: Xbox360 ISO  (Przeczytany 1798 razy)

Offline Jacek666

  • Administrator
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 173
  • Polubień: 38
  • worldofconsoles.pl
    • Status GG
    • Bleeding Art
Resident Evil 6: Xbox360 ISO
« dnia: Luty 19, 2016, 15:00:17 pm »
Resident Evil 6

Category: Xbox360 Games
Media: ISO DVD Dual Layer
Region: Region Free
Language: Multi

Resident Evil 6 to kolejna odsłona znanej serii survival horrorów, która doczekała się już większej ilości produkcji niż wskazuje na to cyfra przy tytule. Wartym zaznaczenia jest fakt, że za grę nie odpowiada już Jun Takeuchi, nazywany niegdyś ojcem serii Resident Evil.

RE6 rezygnuje z dokonań dwóch poprzednich części, do łask powracają więc zombie i tajemniczy wirus. Gracz staje w obliczu globalnego zagrożenia atakami bioterrorystycznymi w kampaniach pokazujących losy trzech postaci: Leona Kennedy'ego podczas śledztwa na temat epidemii w Tall Oaks w USA, Chrisa Redfielda w pogoni za tajemniczą kobietą, która doprowadziła do śmierci wielu ludzi z jego oddziału oraz Jake'a Mullera - najemnika i syna Alberta Weskera, głównego antagonisty z poprzednich epizodów. W zależności od tego, którą historię rozpoczniemy, gra przyjmie nieco inny charakter ? na przykład podczas rozgrywki Leonem stanie się bardziej survival-horrorem, a gdy wcielimy się w Chrisa, shooterem.

 Po przejściu trzech głównych kampanii uzyskamy dostęp do czwartej, w której pokierujemy kluczową dla fabuły postacią Ady Wong. Wyposażona w kuszę i linkę z hakiem bohaterka działa na własną rękę, co odróżnia jej scenariusz od nastawionych na współpracę misji pozostałych bohaterów.

W Resident Evil 6 nie brakuje nowości. Wachlarz ruchów głównego bohatera został wzbogacony o możliwość ruszania się i strzelania jednocześnie, ślizgania się na plecach oraz bardziej rozbudowaną walkę wręcz. Tym zmianom sekundują dodatki do bestiariusza. Przez tajemniczy wirus C powstają bardziej przerażające typy zombie, w tym J'avo - inteligentni przeciwnicy, którzy mogą korzystać z broni palnej i mutować zranione części ciała, poczwarki ? zawinięci w kokony ludzie, a także zwyczajne żywe trupy, teraz jednak bardziej żywotne, skaczące i biegające.

Oprócz trzech kampanii, które można rozegrać w kooperacji (każdemy z bohaterów towarzyszy wtedy pomocnicza postać), w Resident Evil 6 znajdziemy także tryb Mercenaries, pozwalający bawić się sześciu osóbom za pośretnictem Internetu. Polega on na odpieraniu kolejnych fal coraz groźniejszych zombie, do czego niezbędna jest współpraca między poszczególnymi graczami. Pojawia się też tradycyjny multiplayer, który stawia przeciw sobie do ośmiu zawodników.

Źródło: Nie masz uprawnień, aby zobaczyć link. Zarejestruj się lub Zaloguj


DISK 1
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć link. Zarejestruj się lub Zaloguj 3v1l 6 D1 Razorback.part1.rar
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć link. Zarejestruj się lub Zaloguj 3v1l 6 D1 Razorback.part2.rar
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć link. Zarejestruj się lub Zaloguj 3v1l 6 D1 Razorback.part3.rar
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć link. Zarejestruj się lub Zaloguj 3v1l 6 D1 Razorback.part4.rar
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć link. Zarejestruj się lub Zaloguj 3v1l 6 D1 Razorback.part5.rar
DISK 2
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć link. Zarejestruj się lub Zaloguj 3v1l 6 D2 Razorback.part1.rar
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć link. Zarejestruj się lub Zaloguj 3v1l 6 D2 Razorback.part2.rar
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć link. Zarejestruj się lub Zaloguj 3v1l 6 D2 Razorback.part3.rar
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć link. Zarejestruj się lub Zaloguj 3v1l 6 D2 Razorback.part4.rar


Nie masz uprawnień, aby zobaczyć link. Zarejestruj się lub Zaloguj

Tagi wątku: